
Als Shinrin Yoku gids neem ik jullie graag mee de natuur in en gaan we contact maken met de elementen Aarde Water Lucht en Vuur. Deze elementen zijn de bouwstenen van de natuur en zorgen voor alle leven op aarde. Ze zijn buiten ons, maar ook wij zelf zijn er uit opgebouwd.
Tijdens de wandeling zullen eenvoudige oefeningen je helpen te vertragen en je zintuigen te openen, stil te zijn en je te verwonderen. Door bewust aanwezig te zijn, te kijken, voelen en ruiken gaan we de natuurlijke en helende kracht van de natuur ervaren en hoe we een onderdeel van de natuur zijn.
Tussendoor zorg ik voor een kopje thee.
De wandelingen van 3 tot 4 km duren tussen 2 en 2, 5 uur
In elke wandeling krijgt steeds een element extra aandacht.
Vrijdag 8 mei: element Aarde
Vrijdag 22 mei: element Water.
Dinsdag 9 juni: element Lucht
Woensdag 17 juni: element Vuur
De 4 wandelingen staan op zich zelf en aanmelden gaat ook voor elke wandeling afzonderlijk.
De aanmelding hieronder geldt dus alleen voor dinsdag 9 juni
N.B. de verzamelplaats is een andere dan de vorige keer op 22 mei, namelijk nu weer op de parkeerplaats van Grand Cafe bij Ludger, Vierakkersestraatweg 37, Vierakker
Begeleiding: Carin Barendregt
- Vervoer nodig of carpoolen? Zet een oproep op het Nolano prikbord.